Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Přehled komisí Rady městského obvodu Ostrava-Jih

Poslední změna: Čtvrtek 21.02.2019 12:25 by Štěříková Blanka
Přehled komisí Rady městského obvodu

Komise bytová

Předseda:

  1. Stanislav Odstrčil,  odstrcil.s@volny.cz


    Členové:
  2. Radko Ďurčo
  3. Mgr. Lucie Foldynová
  4. Tomáš Gemela
  5. Dagmar Holaňová
  6. Marie Hrubá
  7. Pavel Kolář
  8. Romana Körösi
  9. Bc. Vratislava Krnáčová
  10. Bc. Václav Mrkvica
  11. Jiří Stráník
  12. Mgr. Hana Štanglerová
  13. František Teplík


Komise investiční, strategického rozvoje a výstavby

Předseda:

  1. Ing. Karel Malík, karel.malik@ovajih.cz, 605 292 248


    Členové:
  2. Ing. Vlasta Gazdová
  3. Ing. Lenka Holková
  4. Bc. Vratislava Krnáčová
  5. David Kotásek
  6. Ing. et Ing. Leo Luzar
  7. Dalibor Mouka
  8. Ing. Jaroslav Nahodil
  9. Bc. Pavlína Nováčková
  10. Ing. Břetislav Riger
  11. Bc. Petr Smoleň
  12. Ing. Martin Štěpánek, Ph.D.
  13. Ing. Marek Vysocký
  14. Ing. arch. Cyril Vltavský, MPA

 


Komise majetková

Předseda:

  1. Stanislav Odstrčil,  odstrcil.s@volny.cz


    Členové:
  2. Radka Čejková
  3. Ing. Vlasta Gazdová
  4. Petr Jakubek
  5. Mgr. Petr Opletal
  6. Ondřej Platko
  7. Mgr. Libuše Přikrylová, MBA
  8. Mgr. Ondřej Sýkora
  9. Tomáš Šimko


Komise pro dopravu, parkovací systémy, komunální čistoty a pořádku

Předseda:

  1. Mgr. Radim Ivan,  RadimIvan.SP@gmail.com


    Členové:
  2. Jiří Břenek
  3. Eduard Cios
  4. Michal Drnovský
  5. Jan Gara
  6. František Janeček
  7. Pavel Kolář
  8. Ing. Petr Kopečný
  9. Jaroslav Křístek
  10. Dalibor Mouka
  11. Jaroslav Musial
  12. Bc. Petr Smoleň
  13. por. Bc. Martin Šimek


Komise sociální

Předseda:

  1. Mgr. Hana Štanglerová,  hana.stanglerova@ssss.cz, 603 573 780


    Členové:
  2. Irena Bláhová
  3. Ing. Michal Breškovec
  4. Josef Graňák
  5. Bc. Jana Hellerová
  6. Dagmar Holaňová
  7. Jiřina Chlebovská
  8. Jiřina Ivanová
  9. Ing. Jiří Šlusař


Komise pro bezpečnost, proti kriminalitě, pro sport a volný čas

Předseda:

  1. Ing. Svatava Huťková, shutkova@seznam.cz, 603 806 562


    Členové:
  2. Tomáš Gemela
  3. Petr Jakubek
  4. František Janeček
  5. Bc. Robert Kolena
  6. Ing. Martin Kret, DiS.
  7. Mgr. Marek Pabjan, MBA
  8. Mgr. Viktor Panuška
  9. Jan Vavroš


Komise kulturní a školská

Předseda:

  1. Mgr. Michaela Sudová, LL.B.,  styskalovam@gmail.com, 774 855 427


    Členové:
  2. Jan Gara
  3. Ing. Lenka Holková
  4. Jiřina Chlebovská
  5. PaedDr. Ivona Klímová, MBA
  6. Jana Maternová
  7. Mgr. Libuše Přikrylová, MBA
  8. Mgr. Hana Štanglerová
  9. Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.


Komise pro otevřenou radnici, informační technologie a vztahů s veřejností

Předseda:        

  1. Gabriela Macečková, gabriela.maceckova@pirati.cz, 735 892 370


    Členové:
  2. Mgr. Radim Ivan
  3. Mgr. Zlata Klenková
  4. Jakub Křikala
  5. Mgr. Ondřej Sýkora
  6. Bc. Eliška Ulehlová
  7. Jan Vavroš
  8. Ing. Martina Vavříková
  9. Ing. Marek Vysocký