Aktuality
Středisko Výzva slavilo 20 let
23 6 2022

Středisko Výzva slavilo 20 let

V sobotu 18. 6. 2022 odpoledne se v parku na Syllabově ulici (areál Lékařské fakulty OU) v rámci benefičního festivalu FANDÍME RODINĚ! slavilo 20 let střediska VÝZVA, které pomáhá dětem a mladým s postižením. A oslava to byla opravdu famózní, včetně narozeninového dortu. Dopoledne proběhla v Kostele Svatého Duch v Zábřehu děkovná mše svatá za 20 působení Střediska Výzva, v rámci odpoledního programu pak vystoupili Pavel Helan, Porubšrí trubači, taneční soubor Holúbek i hasičská lvíčata z Klimkovic. Tvořilo se, zpívalo, sportovalo, jedlo a pilo a především moc dobře bavilo. Záštitu nad festivalem přijal místostarosta městského obvodu Ostrava Jih, Mgr. Jan Dohnal. 

Středisku Výzva  přejeme spoustu dalších let pomoci, spokojených dětí a mladých lidí s postižením a jejich pečujících!

HLEDÁME SPRÁVCE OTEVŘENÝCH HŘIŠŤ
22 6 2022

HLEDÁME SPRÁVCE OTEVŘENÝCH HŘIŠŤ


Je vám více než 18 let, bydlíte nejlépe blízko školy a máte zájem pracovat na hřišti jako správce? Jedná se o brigádu, pracovní smlouva na DPP – dohoda o provedení práce – do 300 hod./rok. Pracovní smlouvu s vybraným zájemcem uzavírá konkrétní ředitel školy. Hodinová sazba se pohybuje v rozmezí od 100 až 130 Kč/hod. Konkrétní částku určuje vždy ředitel školy dle místních podmínek - velikost hřiště, úklid, půjčování sportovních náčiní atd. Pracovní doba se stanovena dle platné provozní doby a po domluvě s ředitelem školy. Vhodné pro studenty a pro aktivní seniory. Možnost i krátkodobé práce 2 – 3 týdny nebo celé prázdniny atd.
Prázdniny na Jihu se blíží
21 6 2022

Prázdniny na Jihu se blíží

Nevíte co s dětmi o letních prázdninách? Nabízí se skvělá volba. Městský obvod připravil pro školní děti ve věku 6 až 14 let program s názvem Prázdniny na Jihu.

VÍCE AKTUALIT >>