Aktuality
Talent show žáků základních škol Ostravy-Jihu
29 5 2023

Talent show žáků základních škol Ostravy-Jihu

Ve středu 31. 5. 2023 se uskuteční finále TALENT SHOW žáků základních škol na Jihu! Deset nejlepších, kteří postoupili z výběrových školních kol v kategorii první a druhý stupeň předvede svůj talent v kině Luna od 17 do 18. 20 hod. Porota vybere vítěze z každé kategorie, kteří následně vystoupí také na Slavnostech Jihu 2023!
Akci moderuje David Petřík, vstup na akci je volný (do kapacity kina).

Začíná hromadné očkování psů
29 5 2023

Začíná hromadné očkování psů

V zájmu preventivní ochrany území města Ostravy před zavlečením a šířením nebezpečné nákazy - vztekliny proběhne hromadné očkování psů proti vzteklině. Využít jej mohou majitelé psů bydlící v městském obvodu Ostrava-Jih. Poplatek za naočkování psa je z části dotován obcí; občané, kteří mají řádně uhrazen místní poplatek ze psa, doplácejí 50 Kč na místě, ostatní hradí plnou cenu.
Pes - přítel na Jihu aneb přátelský festival pro lidi a psy
26 5 2023

Pes - přítel na Jihu aneb přátelský festival pro lidi a psy

V Ostravě-Jihu se v sobotu 27. 5. 2023 nejen pro milovníky psů uskuteční 2. ročník přátelského festivalu pro lidi a psy, a to od 10 do 16 hodin na psí louce mezi ulicemi Dr. Šavrdy, Zdeňka Chalabaly a Plzeňská v městské části Bělský Les.

 

Návštěvníci uvidí ukázky psích aktivit, prezentaci různorodých plemen, odborné přednášky. V areálu budou připraveny soutěžní stanoviště pro děti, občerstvení, tematické prodejní stánky i pohodový hudební program. 
Vstup na akci je zdarma. Vše na: https://www.pespritelnajihu.cz/

VÍCE AKTUALIT >>