PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET

Připravujeme už 7. ročník participativního rozpočtu Náš JIH. I v letošním roce je vyčleněno 10 000 000 korun z rozpočtu obvodu, o jejichž rozdělení budete rozhodovat. Máte-li nápad jak zlepšit život v obvodu, zkrášlit nějaké místo či uspořádat zajímavou akci, neváhejte se nám ozvat už teď. Můžeme společně návrh dopředu připravit a vy jjej pak v průběhu podávání návrhů, tedy od 1. května do 30. června pouze přihlásíte.

V loňském ročníku jste svými hlasy vybrali sedm projektů, které začneme letos realizovat. S výherci se můžete seznámit na našich stránkách.

Pokud budete mít nějakou otázku, nebo budete chtít poradit či pomoct se zjištěním vlastnictví pozemku, nebojte se obrátit na koordinátorku participativního rozpočtu Terezu Kašingovou, a to buď prostřednictvím e-mailové adresy tereza.kasingova@ovajih.cz či telefonního čísla 720 952 981. Je také možné domluvit si online schůzku či v pondělí a ve středu také schůzku přímo na radnici.

Více informací o projektu Náš JIH najdete na www.nasjih.cznebo na našem facebookovémči instagramovémprofilu. Zajímá vás obecně téma participativního rozpočtu? Doporučujeme www.participativni-rozpocet.cz, kde naleznete spoustu informací o participativním rozpočtování, zapojených městech v ČR i zahraničí a také metodiku.

Harmonogram realizace