Úřední deska
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 221/2025 | 31.03.2025 - 11.06.2025 | Výzva k odstranění silničního vozidla z pozemní komunikace | ||
Vozidlo tovární značky CITROËN XSARA, barva šedá-tmavá, RZ 3T9 1240 |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 220/2025 | 31.03.2025 - 16.04.2025 | Oznámení o záměru | ||
Záměr statutárního města Ostravy darovat část pozemku - poblíž ul. Kaminského, Ostrava-Dubina |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 219/2025 | 28.03.2025 - 15.04.2025 | Oznámení o záměru prodeje | ||
Prodej části pozemku v k. ú. Hrabůvka - lokalita ulice Slezská |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 218/2025 | 28.03.2025 - 15.04.2025 | Opatření obecné povahy | ||
Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích V. Košaře, Kaminského a Žižkova v Ostravě-Dubině |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 217/2025 | 28.03.2025 - 15.04.2025 | Opatření obecné povahy | ||
Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci Paseky v Ostravě-Hrabůvce |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 216/2025 | 28.03.2025 - 15.04.2025 | Oznámení | ||
Oznámení o zahájení řízení o změně stavby před jejím dokončením - bytová rezidence Petruškova |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 215/2025 | 28.03.2025 - 09.06.2025 | Výzva k odstranění silničního vozidla z pozemní komunikace | ||
Vozidlo tovární značky SUZUKI IGNIS 1.3, barva modrá-metal, RZ 3T9 8229 |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 214/2025 | 27.03.2025 - 14.04.2025 | Opatření obecné povahy | ||
Návrh opatření obecné povahy a výzva k uplatnění připomínek a námitek - stanovení místního koeficientu pro vymezené nemovité věci |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 213/2025 | 27.03.2025 - 14.04.2025 | Rozhodnutí | ||
Rozhodnutí č. 77/2025 - rekonstrukce bytu č. 3, Svornosti 2269/25, Ostrava-Zábřeh |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 212/2025 | 27.03.2025 - 14.04.2025 | Oznámení o záměru pronájmu | ||
Pronájmy pozemků pod stavbami (garáže) - U Výtopny, Rudná-Pavlovova, Starobělská |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 211/2025 | 27.03.2025 - 31.12.2025 | Rozpočet a související dokumenty | ||
Rozpočtová opatření č. 45 - 55/2025 |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 210/2025 | 26.03.2025 - 11.04.2025 | Oznámení o návrhu opatření obecné povahy | ||
Stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích ul. Mařákova a ul. Starobělská v Ostravě-Zábřehu |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 208/2025 | 26.03.2025 - 11.04.2025 | Opatření obecné povahy | ||
Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích - rajónové čištění |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 207/2025 | 26.03.2025 - 11.04.2025 | Opatření obecné povahy | ||
Stanovení místní úpravy provozu na pozemní komunikaci V. Košaře v Ostravě-Dubině |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 206/2025 | 26.03.2025 - 11.04.2025 | Opatření obecné povahy | ||
Stanovení místní úpravy provozu na pozemní komunikaci Markově v Ostravě-Zábřehu |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 205/2025 | 25.03.2025 - 10.04.2025 | Výběrové řízení | ||
Výběrové řízení č. 12/2025 na místo: vedoucí oddělení přípravy investic na odboru investičním |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 204/2025 | 25.03.2025 - 10.04.2025 | Oznámení | ||
Zahájení společného územního a stavebního řízení - parkovací stání na komunikaci Jana Maluchy, Ostrava-Dubina |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 203/2025 | 25.03.2025 - 21.05.2025 | Dražební vyhláška | ||
Usnesení o nařízení opakovaného dražebního jednání o provedení elektronické dražby nemovitých věcí Proti povinnému: P. L. |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 202/2025 | 24.03.2025 - 09.04.2025 | Vyhlášení nalezených věcí | ||
Číslo nálezu 23/2025/jih - klíč od automobilu |
||||
| Číslo oznámení | Vyvěšeno od - do | Související dokumenty | Kategorie | |
|---|---|---|---|---|
| 201/2025 | 24.03.2025 - 09.04.2025 | Vyhlášení nalezených věcí | ||
Číslo nálezu 22/2025/jih - klíče |
||||