PRÁZDNINY NA JIHU 2024

Ahoj holky, kluci, mami a tati!!! Nevíte co s dětmi během letních prázdnin? Rádi byste zajistili pro své školou povinné děti ve věku 7 - 14 let pestré prázdninové vyžití? Pokud ano, právě pro vás připravil městský obvod Ostrava-Jih ve spolupráci se Statutárním městem Ostrava pátý ročník bezvadného letního projektu s názvem PRÁZDNINY NA JIHU! Začínáme od pondělí 8. července 2024 a končíme v pátek 30. srpna 2024!!! Letošní ročník má nový koncept, již není potřebné vyplňovat přihlášku a provádět registrace! VÍCE INFORMACÍ NA WEBU http://www.prazdninynajihu.cz

Akce jsou určeny pro školní děti ve věku 7 – 14 let s trvalým bydlištěm v městském obvodu Ostrava-Jih.

Všechny akce jsou pro děti ZDARMA!!!

Začátkem měsíce května mohou rodiče na webových stránkách www.prazdninynajihu.cz získat informace o jednotlivých akcích pro své děti a bližší podmínky účasti na projektu Prázdniny na Jihu 2024, který letos proběhne od pondělí 08.07.2024 do pátku 30.08.2024. Pro školní děti ve věku 7 - 14 let je na každý pracovní den od pondělí do pátku nachystáno 40 akcí, které pro ně připravil  městský obvod ve spolupráci s organizacemi, které na Jihu dlouhodobě pracují s dětmi a mládeží. Novinkou od roku 2024 jsou nové podmínky a pravidla projektu. Již není nutno zasílat přihlášku ani provádět registrace jednotlivých dní.

VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE NA WEBU  http://www.prazdninynajihu.cz

Projekt je financován z rozpočtu statutárního města Ostravy za účelem zabezpečení prevence kriminality.

Bezpečnější Ostrava!!!


Všechny akce jsou pro děti zdarma!

Plakátek 2024


Přihlášení na webu: http://www.prazdninynajihu.cz

Více informací na https://prazdninynajihu.cz/vsechny-akce/

 

Děti budou například tvořit věci ze dřeva, plést košíky, naučí se sebeobranu a karate či judo, vyzkouší si žonglování, stráví den s rybáři, zahrají si beachvolejbal, naučí se chytat ryby, poznávat rostliny, vylézt na lezeckou stěnu nebo navštíví jízdárnu.

Všem přejeme krásné léto a pohodové prázdniny!

 

 

Bezpečnější Ostrava!!!