PRÁZDNINY NA JIHU 2023

Ahoj, holky a kluci, mami a tati!!! Nevíte co s dětmi během letních prázdnin? Rádi byste zajistili pro své školou povinné děti pestré prázdninové vyžití? Pokud ano, právě pro vás připravil městský obvod Ostrava-Jih ve spolupráci se Statutárním městem Ostrava čtvrtý ročník bezvadného letního projektu s názvem PRÁZDNINY NA JIHU! Začínáme od 10. července 2023 a končíme 31. srpna 2023!!! VÍCE INFORMACÍ NA WEBU http://www.prazdninynajihu.cz

Akce jsou určeny pro školní děti ve věku 6 – 14 let s trvalým bydlištěm v městském obvodu Ostrava-Jih.

Všechny akce jsou pro přihlášené děti ZDARMA!!!

Od začátku dubna mohou rodiče postupně přihlašovat své děti na Prázdniny na Jihu 2023, které letos proběhnou od 10.07.2023 do 31.08.2023. Pro školní děti je na každý pracovní den nachystáno 39 akcí, které pro ně připravil městský obvod ve spolupráci s 19 organizacemi, které na Jihu pracují s dětmi a mládeží. Novinkou od roku 2022 jsou tzv. OTEVŘENÉ PONDĚLKY, kam se děti nemusejí přihlašovat, je to bez registrace a kde je vstup volný. Tyto otevřené pondělky jsou financovány z rozpočtu statutárního města Ostravy za účelem zabezpečení prevence kriminality.

Bezpečnější Ostrava!!!


Všechny akce jsou pro děti zdarma!


Přihlášení na webu: http://www.prazdninynajihu.cz

Více informací na https://prazdninynajihu.cz/vsechny-akce/

 

Děti budou například tvořit věci ze dřeva, plést košíky, naučí se sebeobranu a karate či judo, vyzkouší si žonglování, stráví den s dobrovolnými hasiči nebo rybáři, zahrají si beachvolejbal, naučí se chytat ryby, poznávat rostliny, vylézt na lezeckou stěnu, zahrají si ringo nebo navštíví jízdárnu.

Všem přejeme krásné léto a pohodové prázdniny!

 plakátek 2023

 

 

Bezpečnější Ostrava!!!