Prázdniny na Jihu

Ahoj, holky a kluci!!! Prázdniny se blíží a mnozí z vás budou určitě nějaký čas trávit doma, na Jihu. Právě pro vás připravil městský obvod Ostrava-Jih už podruhé bezvadnou letní akci! A začínáme už 1. července 2021!!!

I když nás v minulých měsících potrápila protiepidemická opatření, věříme, že se všechny akce o prázdninách uskuteční. Pokud by se hygienická situace během července a srpna přece jen změnila, dozvíš se o změnách ZDE Akce jsou určeny dětem ve věku 6 – 14 let s trvalým bydlištěm v městském obvodu Ostrava-Jih.

Všechny akce jsou pro přihlášené děti ZDARMA!!!

Na každý všední den od 1. července do 27. srpna pro vás organizátoři připravili nějaký zajímavý program – stanete se třeba detektivem nebo filmovým režisérem, zkusíte si parkour a orientační běh v Bělském lese, v muzeu si vytvoříte bylinkové mýdlo, naučíte se sebeobranu a karate, vyzkoušíte si žonglování, strávíte den s hasiči a záchranáři, opečete si špekáčky na ohni, procvičíte si tělo na gymnastické žíněnce či tatami, zahrajete si beachvolejbal a stolní tenis, zaplavete si, zastřílíte si ze vzduchovky, namalujete si Jih. Prostě budete mít prima prázdniny!!!

Bližší informace k přihlášení a o akcích se dozvíte na adrese https://prazdninynajihu.cz/

Všem přejeme krásné léto a pohodové prázdniny!

 

Letáček k akci Prázdniny na Jihu