PRÁZDNINY NA JIHU 2022 SE BLÍŽÍ!!!

Ahoj, holky a kluci!!! Prázdniny se blíží a mnozí z vás budou určitě nějaký čas trávit doma, na Jihu. Právě pro vás připravil městský obvod Ostrava-Jih již potřetí bezvadnou letní akci! A začínáme už 11. července 2022!!! VÍCE INFORMACÍ NA WEBU http://www.prazdninynajihu.cz

Akce jsou určeny dětem ve věku 6 – 14 let s trvalým bydlištěm v městském obvodu Ostrava-Jih.

Všechny akce jsou pro přihlášené děti ZDARMA!!!

Od začátku května mohou rodiče přihlašovat své děti na Prázdniny na Jihu, které letos proběhnou od 11.07.2022 do 29.08.2022. Pro děti je na každý pracovní den nachystáno 36 akcí, které pro ně připravil městský obvod ve spolupráci s 23 organizacemi, které na Jihu pracují s dětmi a mládeží. Novinkou jsou tzv. otevřené pondělky, kam se děti nemusejí přihlašovat a kde je vstup volný.


Všechny akce jsou pro děti zdarma!


Přihlášení na webu: http://www.prazdninynajihu.cz

Více informací na https://prazdninynajihu.cz/vsechny-akce/

 

Děti budou například tvořit věci ze dřeva, zkusí si parkour, v Národním zemědělském muzeu si vytvoří bylinkové mýdlo, naučí se sebeobranu a karate, vyzkouší si žonglování a práci s mažoretkovou hůlkou, stráví den s dobrovolnými hasiči a záchranáři Českého červeného kříže, procvičí si tělo na gymnastické žíněnce či tatami, zahrají si beachvolejbal, zaplavou si, naučí se chytat ryby, poznávat rostliny, vylézt na lezeckou stěnu, zahrají si ringo.

 

Všem přejeme krásné léto a pohodové prázdniny!

 

plakátek 2022