Hřiště otevřená veřejnosti v areálech základních a mateřských škol

Projekt s názvem "Zajištění bezpečného provozování otevřených hřišť a zahrad pro děti a mládež v městském obvodě Ostrava-Jih" je financován z rozpočtu statutárního města Ostravy. Před návštěvou hřiště se prosím seznamte s podmínkami návštěvního řádu a provozní dobou konkrétního hřiště.

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6 - TRAVNATÉ HŘIŠTĚ

Ředitelka ZŠ hledá spolehlivého správce hřiště, nejlépe aktivního seniora nebo občana, který bydlí v blízkosti školy ZŠ V. Košaře, Ostrava-Dubina a který může pracovat na dohodu, a to v odpoledních hodinách v průběhu pracovního týdne nebo o víkendech, svátcích a školních prázdninách - viz níže uvedený provozní řád hřiště. Hodinová sazba činí 120 až 130 Kč/hod. Nástup možný ihned. Prosím zájemce kontaktujte personalistku školy na tel. 595 700 044 nebo e-mail personalistka@kosare.cz která s vámi dojedná další důležité povinnosti a domluví další postup. Travnaté hřiště se nachází nedaleko ZŠ V. Košaře, Ostrava-Dubina, za charitativním střediskem Magone. Hřiště slouží zejména ke hře RINGO, ale je možné zde hrát i jiné sporty např. badminton, volejbal, kopanou nebo si jen lehnout a relaxovat. Provozní doba hřiště je uvedena níže v návštěvním řádu.

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský les, B. Dvorského 1 - dětské 3D hřiště při MŠ

Jedná se o 3D hřiště při mateřské škole B. Dvorského 1, Ostrava-Bělský Les. Hřiště bude dne 12.06.2024 veřejnosti uzavřeno, a to z důvodu konání akce pořádané mateřskou školou. Děkujeme za pochopení.

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A

MEZIGENERAČNÍ HŘIŠTĚ - RELAX NA KRESTOVCE - MEDITAČNÍ ZAHRADA - bude slavnostně otevřena dne 7. května 2024 a veřejnosti zpřístupněna od 8. května 2024. Návštěvníci se řídí platným provozním řádem - viz níže. Jedná se o hřiště umístěné u základní školy na ulici Krestova 1387/36A, Ostrava-Hrabůvka.

Základní škola a mateřská škola Ostrava–Dubina, V. Košaře 6

Ředitelka ZŠ hledá spolehlivého správce hřiště, nejlépe aktivního seniora nebo občana, který bydlí v blízkosti školy ZŠ V. Košaře, Ostrava-Dubina a který může pracovat na dohodu, a to v odpoledních hodinách v průběhu pracovního týdne nebo o víkendech, svátcích a školních prázdninách - viz níže uvedený provozní řád hřiště. Hodinová sazba činí 120 až 130 Kč/hod. Nástup možný ihned. Prosím zájemce kontaktujte personalistku školy na tel. 595 700 044 nebo e-mail personalistka@kosare.cz která s vámi dojedná další důležité povinnosti a domluví další postup. Základní škola a mateřská škola Ostrava - Dubina, V. Košaře 6, nové víceučelové venkovní hřiště, které může využívat také veřejnost dle podmínek platného návštěvního řádu.

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský les, B. Dvorského 1 - víceúčelové hřiště při ZŠ

Ředitel ZŠ hledá spolehlivého správce hřiště, nejlépe aktivního seniora nebo občana, který bydlí v blízkosti školy B. Dvorského 1, Ostrava-Bělský Les a který může pracovat na dohodu, a to v odpoledních hodinách v průběhu pracovního týdne nebo o víkendech - viz níže uvedený provozní řád hřiště. Hodinová sazba činí 130 Kč/hod. Nástup možný ihned. Prosím zájemce kontaktujte pana ředitele na tel. 595 700 531 nebo e-mail milos.kosik@zsdvorskeho.eu který s vámi dojedná další důležité povinnosti a domluví další postup. Jedná se o víceúčelové hřiště pro míčové sporty (volejbal, basketbal, nohejbal, házenou, tenis aj.) při základní škole. Na žádost ředitele školy, je z důvodu konání akce školní družiny dne 15.5.2024 hřiště veřejnosti uzavřeno. V tuto dobu nebude hřiště zpřístupněno veřejnosti. Děkujeme za pochopení.

Mimořádná opatření a nařízení k provozování otevřených hřišť

V jakém režimu lze vzhledem k aktuálním opatřením provozovat hřiště a sportoviště otevřená pro veřejnost, která jsou podporovaná z transferů prevence kriminality dětí a mládeže?

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B

Míčové hry, hry na pískovišti a průlezkách

Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Fotbalové hřiště, otevřené veřejnosti dle platného provozního řádu - úterý a soboty.

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, hřiště pro veřejnost při MŠ P. Lumumby 25

Hřiště pro veřejnost se nachází při MŠ P. Lumumby 25 a je určeno pro nejmenší děti ve věku 1-10 let, případně s omezením do hmotnosti 60 kg.

Základní škola, Ostrava–Výškovice, Srbská 2

Ředitel ZŠ hledá spolehlivého správce hřiště, nejlépe aktivního seniora nebo občana, který bydlí v blízkosti školy ZŠ Srbská 2, Ostrava-Výškovice a který může pracovat na dohodu, a to v odpoledních hodinách v průběhu pracovního týdne nebo o víkendech, svátcích a školních prázdninách - viz níže uvedený provozní řád hřiště. Hodinová sazba činí 120 až 130 Kč/hod. Nástup možný ihned. Prosím zájemce kontaktujte ředitele školy na tel. 596 737 461 nebo e-mail: r.kecskes@zs-srbska.cz který s vámi dojedná další důležité povinnosti a domluví další postup. Při této základní škole můžete využívat dvě otevřená hřiště. Menší hřiště u budovy školy a velké travnaté fotbalové hřiště, které je oplocené. Na tomto hřišti byl v minulosti také atletický ovál, který je dnes zarostlý, ale městský obvod dělá vše pro to, aby získal potřebné finanční prostředky a zahájil jeho celkovou rekonstrukci. Pevně věříme, že se nám to podaří.

Základní škola, Ostrava–Zábřeh, Chrjukinova 12

Hřiště bude v provozu pouze od 15.04.2024 - 14.07.2024. Z důvodu plánované rekonstrukce hřiště bude od 15.07.2024 až do konce sezóny veřejnosti uzavřeno! Děkujeme za pochopení a všichni se těšíme na nové krásné hřiště. Víceúčelové hřiště, krosová dráha, běžecké dráhy, pink-ponkové stoly

Základní škola, Ostrava–Hrabůvka, Provaznická 64

Míčové hry, lehká atletika, hry na pískovišti a průlezkách, zahrada pro veřejnost.

Základní škola a mateřská škola Ostrava–Výškovice, Šeříková 33,

Atletika, kopaná, volejbal, nohejbal, petanque. Adresa: Šeříková 682/33, 700 30 Ostrava

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52

Fotbal, basketbal, tenis, odbíjená, skok do dálky. Adresa: Březinova 52, Ostrava-Zábřeh. Hřiště zahájilo svou novou sezónu!!! V pondělí 13.05.2024 se opět po revitalizace otevřelo veřejnosti hřiště při ZŠ Březinova. Došlo k výměně umělého povrchu a mobiliáře a bylo zhotoveno nové doskočiště. Čekáme na vás, přijďte si zasportovat.

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100

Atletika, fotbal, volejbal, basketbal, házená a vybíjená. Adresa: Horymírova 100, 700 30, Ostrava-Zábřeh

Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23

Víceúčelové hřiště - hokej, fotbal, atletika. Adresa: Jugoslávská 23, 700 30, Ostrava-Zábřeh

Základní škola a mateřská škola, Ostrava–Hrabůvka, Mitušova 16

Fotbal, basketbal, betonový ovál - běh. Hřiště při ZŠ Mitušova 16, Ostrava-Hrabůvka