Děti se mohou od září zdokonalit v plavání

27/6 2018

Jeden z nejlepších plaveckých klubů v České republice, Klub plaveckých sportů Ostrava, bude od září 2018 pořádat plavecké zdokonalovací kurzy pro děti městského obvodu Ostrava- Jih. Kurzy budou probíhat každé pondělí v době od 16 do 19 hodin na bazéně základní školy. A. Kučery pod vedením zkušených trenérů klubu.

Děti se mohou od září zdokonalit v plavání

Nabídku, rozdělení dle plaveckých dovedností a přihlášky naleznete na webové stránce http://plaveckekurzyostrava.cz/.

Historie KPS Ostrava se píše od roku 1945. V současné době patří klub mezi plaveckou špičku v České republice. Barbora Závadová, účastnice dvou olympiád a nejlepší česká plavkyně, je členkou tohoto klubu.

„Cítíme zodpovědnost podílet se na podpoře zkvalitňování plaveckých dovedností ostravských dětí. Pořádáním plaveckých kurzů se snažíme zvýšit všeobecné povědomí o nutnosti zvládnutí základních plaveckých dovedností již v dětském věku. Naším cílem je přiblížit dětem plavání jako vhodnou formu využití volného času sportovní aktivitou s nejnižším rizikem úrazu. Zájemcům také nabízíme častější účast na trénincích a možnost zazávodit si,“ uvedl Jan Pala, předseda Klubu plaveckých sportů Ostrava.