Radnice nadělovala v Dětském centru Domeček

22/12 2020

Již tradičně zamířili v předvánočních dnech zástupci radnice předat nadílku Dětskému centru Domeček, sídlícímu na Jedličkově ulici. Místostarostka Hana Tichánková, která spolu s místostarostou Otakarem Šimíkem houpací křesílko pro malé děti přivezla, vysvětlila: „Současná situace s covidem setkávání lidí nepřeje, proto jsme letos přišli oproti předchozím létům jen ve dvou a dárek jen rychle položili ke stromečku. Jako poděkování za jejich obětavou práci jsme přinesli dárkovou tašku s dobrotami a hrníčky také zaměstnancům Domečku a všem popřáli radostné vánoční svátky a hlavně zdraví v novém roce.

Radnice nadělovala v Dětském centru Domeček
Houpací křesílko, o které si ve vánočním dopise Domeček napsal, již podle sdělení Ilony Lorencové dělá radost na oddělení malých dětí 
Dětské centrum Domeček poskytuje zdravotní služby a zaopatření dětem zpravidla do 3 let věku, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí, zejména dětem týraným, zanedbávaným, zneužívaným a ohroženým ve vývoji nevhodným sociálním prostředím, nebo dětem zdravotně postiženým.