Na Jihu si nově můžete na webu nemovitostí prohlédnout i nabídku nebytových prostor

21/11 2016

Městský obvod Ostrava-Jih odstartoval již v létě novinku pro zájemce o obecní byty či další nemovitosti. Přímo na stránkách městského obvodu Ostrava-Jih byla umístěna aplikace „Nabídka nemovitostí“. Nyní si lidé mohou kromě bytů a garáží prohlédnout na webu také nabídku nebytových prostor a vybrat si podle svých představ.

Na Jihu si nově můžete na webu nemovitostí prohlédnout i nabídku nebytových prostor

Tato aplikace nabízí kompletní nabídku nemovitostí ve správě městského obvodu Ostrava-Jih. Zájemci tak z pohodlí domova mohou vybírat z nabídky bytů, garáží a garážových stání v parkovacích domech v lokalitách Ostravy-Hrabůvky, Zábřehu, Výškovic, Dubiny a Bělského Lesa. Nově si teď mohou prohlédnout i nabízené nebytové prostory jak v bytových domech, tak samostatně stojící.

Aplikace umožňuje vybírat podle vyspecifikovaných kritérií, u vybraných objektů získat požadované parametry a prohlédnout si je ve fotogalerii či stáhnout potřebné formuláře.

Tento web je dalším možným komunikačním kanálem mezi obvodem a jeho obyvateli. „Cílem je, aby se k nabídce dostal co nejširší okruh lidí. Prostřednictvím webových stránek obvodu naleznou zájemci vždy aktuální informace o tom, z čeho je možné vybírat. V roce 2017 budeme postupně spouštět další části a funkce webu, které ještě rozšíří a usnadní uživatelům orientaci a využití nabídky nemovitostí ve správě našeho městského obvodu,“ uvedla radní Ostravy-Jihu Markéta Langrová (ANO 2011).