Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

2. ročník šachového turnaje O pohár starosty Ostravy-Jihu

Poslední změna: Úterý 01.10.2019 15:21

V rámci 2. ročníku Šachového turnaje o pohár starosty, který se konal ve čtvrtek 26. září 2019, se na černobílém poli v K-Trio v Hrabůvce utkalo celkem 45 šachistů. Nejmladšímu bylo 5let.  Hrálo se ve čtyřech kategoriích.

Žák ZŠ B. Dvorského Michael Kroupa ve své kategorii 6.-9. třída ZŠ obhájil loňské vítězství:„Hrál jsem celkem sedm zápasů. Šest z nich jsem vyhrál, jednoho soupeře jsem dokonce porazil na čtyři tahy, další dva na pět tahů,“ říká sympatický sportovec ze 7. třídy.Druhou pozici obhájil Štěpán Válek, třetí místo získal Richard Marek, oba ze ZŠ Provaznická.

V kategorii MŠ až 2. třída zvítězil Kristián Kučera ze ZŠ Klegova, druhé místo získal Štěpán Osika a třetí místo Čeněk Zapletal.

V kategorii 3.-5. třída ZŠ byl nejlepší Jan Kalous na druhém místě se umístil Max Riedl, oba ze ZŠ Provaznická a na třetím pak Jiří Osika ze ZŠ Klegova.

Nejlepší dívkou turnaje byla vyhlášena Anna Mihalčíková ze ZŠ Provaznická.

V kategorii dospělých byl nejlepším šachistou vyhlášen Jan Krampla, druhým Milan Buda a třetím Petr Kroupa. Všem účastníkům na místě blahopřál a předával diplomy, poháry a ceny místostarosta Otakar Šimík.

Akce dokumentů

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka


Úřední hodiny »