AKORD & POKLAD ocenil hejtman Moravskoslezského kraje

21/9 2020

Ostravská městská společnost AKORD & POKLAD se stala vítězem Ceny hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou odpovědnost pro rok 2019.

AKORD & POKLAD ocenil hejtman Moravskoslezského kraje

Ocenění v kategorii podnikatelských subjektů do 50 zaměstnanců získala mj. za realizaci zajímavých volnočasových projektů, např. pro seniory MISS BABČA či Ostravský štramák, charitativní jízdu Cyklosvětluška, ale také za záchranu letního kina AMFI v Porubě a organizaci letního AMFIFESTU.

Za důležité poslání považuje jednatelka společnosti Darina Daňková také udržování pevných a dlouhodobých vazeb s obchodními klienty, kteří v Akordu nacházejí bezpečné a příjemné prostředí. Klíčovou složkou pro vítězství sehrály i mezilidské vztahy, týmový duch a osobní zapojení každého zaměstnance.

„Společenskou odpovědnost považujeme za naprosto přirozenou součást naší práce, bez ní bychom nebyli tím, čím jsme. Projekty vytváříme s láskou a radostí pro Ostravu i pro kraj. Moc si vážíme tohoto ocenění, které stvrzuje, že AKORD & POKLAD patří v našem kraji k těm nejlepším,“ říká Darina Daňková.