Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Den s IZS - den plný zábavy pro všechny se uskuteční v sobotu 14. 7.

Poslední změna: Pondělí 09.07.2018 10:42

Den městských obvodů s integrovaným záchranným systémem se bude konat v sobotu 14. července v areálu Integrovaného výjezdového centra Ostrava-Jih na Kaminského ulici v Nové Bělé. Kromě ukázek práce policistů a hasičů je připraven také pestrý doprovodný program a občerstvení.

Den s IZS - den plný zábavy pro všechny se uskuteční v sobotu 14. 7.

Den s IZS

Akci organizuje náš městský obvod ve spolupráci s Novou Bělou. Pro všechny návštěvníky je připraven doprovodný program pro děti i dospělé. Dobrou zábavu během dne určitě podpoří  i hudební vystoupení v podání Standy Hložka, Heidi + HeidiBandu a Rock&roll bandu Marcela Woodmana. Vstup je zdarma,“ zve na akci jménem pořádajících městských obvodů starosta Martin Bednář.

V době mezi 10 a 19 hodinou se mohou návštěvníci těšit na statické ukázky činnosti složek integrovaného záchranného systému, ukázky výcviku psů a policejních koní, hasičskou a speciální zásahovou techniku a prohlídku prostor Integrovaného výjezdového centra HZS MSK. Zájemci budou mít možnost vyzkoušet si speciální sportovní disciplíny hasičského sportu TFA, interaktivní zábavu v rámci programu preventivně výchovné činnosti si užijí děti. Během dne budou své aktivity prezentovat přítomná sdružení a středisko volného času z městských obvodů Ostrava-Jih a Nová Bělá. Chybět samozřejmě nebude občerstvení.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka


Úřední hodiny »