Hlasujte v soutěží Stavba Moravskoslezského kraje

30/8 2022
Hned tři stavby z Jihu se uchází o ocenění v aktuálním 16. ročníku soutěže Stavba Moravskoslezského kraje. Do 15. 9. 2022 můžete rozhodnout i vy! Hlasování veřejnosti je spuštěno na webu https://stavbamsk.cz/prehled-staveb-16-rocniku-souteze/, pro hlasování je nutno sjet až dolů na stránku a vyplnit jméno a emailovou adresu.
Naši „Zeleň za Lunou“ najdete v I. Kategorii – stavby občanské vybavenosti veřejná prostranství. „Revitalizaci rybníků ve Výškovicích“ a „Rekonstrukci podchodu pod ul. Horní“ pak v V. kategorii – dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby.

Hlasujte v soutěží Stavba Moravskoslezského kraje

Každá stavba má svůj příběh. Často může být tento příběh komplikovaný, dlouhý, plný vzrušení a překvapení. Od záměru zrealizovat stavbu, až po okamžik jejího dokončení, je zapotřebí absolvovat mnohdy trnitou cestu.

Soutěž Stavba Moravskoslezského kraje je nejen přehlídkou nejzajímavějších realizovaných projektů na území našeho regionu. Je také důkazem toho, že se náš kraj dynamicky vyvíjí, a že v něm působí nadaní lidé, kteří jdou naproti nejmodernějším trendům v architektuře a stavitelství.

Jak účast v soutěži komentoval starosta Martin Bednář: "To nejdůležitější ale je, ať jsou stavby na Jihu především součástí osobních šťastných příběhů obyvatel Jihu".