Kluby seniorů se první vánoční nadílky už dočkaly

8/12 2020

Bohatou vánoční nadílku obdržely na začátku adventu zástupkyně pěti Klubů seniorů, které působí v městském obvodu Ostrava-Jih.

Kluby seniorů se první vánoční nadílky už dočkaly

„Kluby seniorů kvůli mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru fungovaly po část roku v omezeném režimu. Některé chystané akce odpadly, takže jsme se snažili jim alespoň touto formou zpříjemnit předvánoční dny, kdy byla některá opatření zmírněna. V roce 2021 přeji všem dobré zdraví a naději, že se zase budou moci setkávat se svými blízkými,“ uvedla místostarostka Dagmar Hrabovská, která dárky do Klubů seniorů osobně přivezla.

Kromě tradiční vánoční hvězdy seniorky potěšily prezentační předměty, kalendáře, sady několika deskových, karetních a jiných her, kreativní a potravinové balíčky. V Klubu seniorů Čujkovova si seniorky mohly letos užít také vánočního stromečku v květináči, který pro ně rovněž pořídila radnice Jihu. „Milá byla i přáníčka od dětí ze ZŠ Krestova a MŠ I. Herrmanna, které děti připravily pro každého seniora,“ doplnila místostarostka Dagmar Hrabovská při předání.