Kouzlo Vánoc v Ostravě-Jihu rozzáří vánoční trhy s bohatým programem

9/9 2021

Náš městský obvod připravil v termínu od 1. do 23. 12. 2021 pro své obyvatele i návštěvníky Jihu bohatý předvánoční program. Kromě tradiční půvabné světelné výzdoby obvodu se letos poprvé plně rozzáří také Náměstí Ostrava-Jih v Hrabůvce. 

Kouzlo Vánoc v Ostravě-Jihu rozzáří vánoční trhy s bohatým programem

Příjemnou sváteční atmosféru podpoří stánky s nabídkou občerstvení i zboží, lidé se mohou těšit na ukázky řemesel, vánoční kino pro děti či mini ZOO.  Ve středu 1. 12. se na náměstí slavnostně rozsvítí živý vánoční strom a v neděli 5. 12. určitě přijde i Mikuláš. Trhy budou v provozu denně od 10 do 21 hodin, každý den od 17 hodin je připraven pestrý kulturní program. Na podiu vystoupí mimo jiné Add Gospel Přerov, Dalibor Gondík s dixielandem, Vladimír Hron se sborem Permoník a další.

Od 1. do  do 23. prosince od vždy od 16.00 a 18.00 hodin bude také připraveno vánoční kino a od 17. do 23. prosince od 13 do 19 hodin bude možné zavítat do minizoo.

Starosta Martin Bednář k jejich přípravě uvedl: „Pohodové vánoční trhy, kde se lidé mohou bezprostředně naladit na notu nejkrásnějších svátků v roce, na Jihu chyběly. Vloni to bohužel nevyšlo, o to více se těšíme na ty letošní. Věřím, že si při jejich návštěvě najdou to své kouzlo Vánoc malí i velcí, a že naše trhy příjemně rozšíří předvánoční akce v Ostravě.“

Kompletní program a informace k akci najdete ZDE

Program vánočního kina najdete ZDE