Městský obvod Ostrava-Jih v Anketě společenské odpovědnosti

7/12 2012

Městský obvod Ostrava-Jih se na základě nominací občanů zapojil do Ankety společenské odpovědnosti.

Městský obvod Ostrava-Jih v Anketě společenské odpovědnosti

Cílem třetího ročníku této ankety je ocenění a zviditelnění takových subjektů, které považují odpovědnost vůči lidem, kvalitě poskytovaných služeb a svým zaměstnancům za významnou. Pořadatelem ankety je Institut společenské odpovědnosti, jehož hlavním cílem je získat zpětnou vazbu, jak občané vnímají jednotlivé organizace ve svém okolí.

Své názory ke společensky nejodpovědnějším organizacím můžete vyjadřovat až do 31. prosince 2012 prostřednictvím odevzdání hlasovacího lístku, nebo elektronicky prostřednictvím odkazu na internetových stránkách Institutu společenské odpovědnosti www.institutso.com. Zde můžete hlasovat pro jednotlivé organizace, které jsou v letošním roce rozděleny do 12 kategorií. Zároveň máte možnost nominovat další společensky odpovědné firmy a instituce.

Po ukončení ankety bude na základě slosování všech hlasujících vybrán jeden účastník, který vyhraje luxusní zájezd pro dvě osoby. V případě, že se ztotožňujete s vizí Městského obvodu Ostrava-Jih být společensky odpovědnou organizací, podpořte nás svým hlasem a přispějte tak co nejlepšímu umístění obvodu v této anketě.

Děkujeme za Váš hlas pro Městský obvod Ostrava-Jih.