NABÍDKA NOVÝCH TERMÍNŮ ZÁJEZDŮ PRO SENIORY

22/6 2021
Rezervaci lze provést na zajezdy.kulturajih.cz nebo přihlásit na recepci Kulturního domu K-TRIO na celkem 5 nových termínů. Prvním je zájezd Slezská Harta, na který vyjíždíme už příští týden v pondělí 28. června.
NABÍDKA NOVÝCH TERMÍNŮ ZÁJEZDŮ PRO SENIORY
Velmi oblíbený zájezd Baťův kanál je v současné chvíli plně obsazen náhradníky, kteří se zapsali na termín 30.6. Na nový termín se lze proto zatím hlásit jako náhradníci - v případě uvolnění míst Vás budeme kontaktovat.
Zájezdu se mohou zúčastnit senioři ve věku 60+ s trvalým pobytem v Moravskoslezském kraji. Senioři s trvalým pobytem v našem obvodu mají zájezd zcela zdarma, ostatní senioři za zvýhodněnou cenu 250 Kč.
 K přihlášení si připravte: občanský průkaz, kontaktní telefonní číslo a kontaktní email (můžete uvést email na blízkou osobu – děti, vnuky nebo kamaráda/ku, kteří Vám vzkaz předají). Vaše správné kontaktní údaje potřebujeme z organizačních důvodů a z důvodu možné změny termínů zájezdů.
 Mějte prosím trpělivost. Zájem je každý rok obrovský, a tak bývají telefonní linky obsazeny nebo pracovnice vyřizují požadavky zákazníků, kteří se dostavili na recepci osobně.
Děkujeme za pochopení.