Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Náš městský obvod podpořil fotbalový turnaj O pohár města Ostravy

Poslední změna: Čtvrtek 22.11.2018 14:08

Již 7. ročník turnaje O pohár města Ostravy během soboty 17. listopadu ve sportovní hale na Dubině nabídl kvalitní obsazení, napínavé souboje a spoustu dětské radosti. To vše pod dohledem zástupců MFK Vítkovice a města Ostravy a velké účasti rodičů. Vítězům předával ceny také místostarosta našeho městského obvodu Jan Dohnal.

Slavnostní zahájení turnaje pro kategorii U13 provedla náměstkyně primátora za odbor školství a sport pro město Ostrava  Andrea Hoffmannová společně s Davidem Pflegerem, členem sportovní rady města Ostravy a předsedou představenstva MFK Vítkovice a.s. Pavlem Filipčíkem.

Poté už se mohl naplno rozběhnout kolotoč zápasů, za účasti týmů z ČR, Slovenska a Polska. "Utkání měly výbornou úroveň, ta byla také daná kvalitními celky, kterými byl turnaj obsazen. Naše mužstvo v této konfrontaci herně obstálo a konečné šesté místo v celkovém pořadí je hlavně důsledkem toho, že se klukům střelecky nedařilo," zhodnotil sobotní výkony hlavní organizátor a šéftrenér žáků Vítkovic Jan Laslop.

Výsledky MFK Vítkovice: MFK Frýdek-Místek 0:0, SFC Opava 0:3, SK Sigma Olomouc 2:1 (Pilař 2), BTS Rekord Bielsko-Biala 0:0, Górnik Zabrze 1:1 (Buczek), MŠK Žilina 0:4, SK Slavia Praha 4:5 (Juřeník 2, Pavlík, Pilař).

Turnaj v dresu MFK Vítkovice odehráli: Jakel Adam, Michalík Tomáš, Skála Dominik, Lánský Šimon, Kysilko Alex, Juřeník Jakub, Pavlík Ondřej, Filipský Adam, Baar Matyáš, Pilař Maxim, Buczek Filip, Zemánek Martin, Graclík Jakub.

Celková tabulka:
1. MŠK Žilina 18b.
2. SK Sigma Olomouc 15b.
3. BTS Rekord Bielsko-Biala 14b.
4. SK Slavia Praha 13b.
5. SFC Opava 6b.
6. MFK Vítkovice 6b.
7. MFK Frýdek-Místek 4b.
8. Górnik Zabrze 4b.

Nejlepší brankář: Šimon Šimeček - MFK Frýdek-Místek

Nejlepší střelec: Samuel Dikoš (12 gólů) - MŠK Žilina

Nejlepší hráč: Denis Boguaj - SK Slavia Praha

Akce dokumentů

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka


Úřední hodiny »