Nepřehlédnutelný anděl rozsvítil v Zábřehu vánoční strom

2/12 2019

Již tradičně se na náměstí SNP konal jarmark, jehož vyvrcholením bylo slavnostní rozsvícení vánočního stromu. První adventní neděli 1. prosince si mohli návštěvníci na jarmarku nejen nakoupit, ale hlavně pochutnat na nabízených dobrotách. V průběhu akce se na pódiu představil Pavel Novák s kapelou a dětský sbor Čtyřlístek ze Základní školy Krestova. Děti mohly vytvořit dopis Ježíškovi a následně jej předat skřítkům do Ježíškovy pošty. Na 15 z nich se usmálo štěstí a odnesly si vánoční nadílku z Akordu.

Nepřehlédnutelný anděl rozsvítil v Zábřehu vánoční strom

Letošní rozsvícení vánočního stromu bylo jedinečné. Na pravou vánoční atmosféru dohlížel anděl, který se vznášel 10 metrů nad hlavami malých i velkých návštěvníků. Za pomocí skřítků a malých andílků, kteří symbolicky předali poselství lásky, radosti, pohody, tolerance, pokory a štěstí, tak slavnostně rozsvítili vánoční strom.

V navozování vánoční atmosféry budeme pokračovat i další adventní neděli 7. prosince, kdy bude u DK K-Trio rozsvícen další vánoční strom.

V DK AKORD rovněž v neděli přivítáme Mikuláše s andělem a čertem. Vezměte děti a přijďte si pro mikulášskou nadílku, která je v ceně každé dětské vstupenky.

 

Akce se konala za finanční podpory městského obvodu Ostrava-Jih.

Fotografie v příloze. Autor: Jaroslav Elfmark.