Pocitová mapa pomůže nastavit priority a cíle strategického plánu Ostravy

18/5 2023

Řekněte nám, kde se v Ostravě cítíte dobře, která místa by se měla proměnit a vylepšit. Do pocitové mapy jednoduše zaznačte konkrétní místa podle toho, jak je vnímáte. A třeba i dopište vlastní komentář. Pocitová mapa je otevřená k vyplnění do 31. května.

Pocitová mapa pomůže nastavit priority a cíle strategického plánu Ostravy

Jak na to? Mapa obsahuje 4 dílčí kroky:

  1. Místo, kde se cítím dobře  
  2. Místo, které doporučím návštěvníkům 
  3. Místo, které by se mělo rozvíjet 
  4. Místo, kde se necítím dobře

V každém z kroků můžete do mapy zaznačit jeden nebo více konkrétních bodů a doplnit je komentářem. Práce s mapou je jednoduchá a intuitivní, nechte se vést průvodními informacemi v pravé části obrazovky. Vyplnit mapu nezabere víc než pár minut. Můžete ji vyplnit i opakovaně.

K čemu pocitová mapa je? Pod značkou fajnOVA připravujeme nový strategický plán rozvoje Ostravy. Získané vstupy a data pomohou vyhodnotit, jak vnímáte stávající stav města, a nastavit budoucí priority a cíle. Výsledky pocitové mapy také porovnáme se získanými vstupy z roku 2016 a uvidíme, jak se váš pohled na Ostravu během posledních sedmi let proměnil. Podrobnosti o rozvoji města sledujte průběžně na www.fajnova.cz. Zajímavosti o rozvoji města sledujte také na facebookuinstagramu a twitteru.