Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Pozor! V pátek večer se kvůli demolici mostu uzavře Rudná

Poslední změna: Středa 13.06.2018 10:21

Řidiči, ale i cestující autobusy se musejí od pátku připravit na komplikace v dopravě. V pátek 15. června ve 21 hodin se kvůli demolici výškovických mostů uzavře ferekventovaná Rudná ulice, a to v úseku mezi nadjezdem u obchodního centra Avion Shopping Park a mimoúrovňovou křižovatkou s Plzeňskou ulicí. Provoz v této části bude uzavřen až do pondělí 18. června do 5 hodin.

Kudy povedou objízdné trasy:

Uzavírka ul. Rudná ve směru na Havířov – doprava směrována z Rudné na dálnici D1, sjezdem 357 na Ostravu – Mariánské Hory, po Mariánskohorské (směr Nová Ves Vodárna), na Plzeňskou a poté na mimoúrovňové křižovatce na Rudnou. Případně ve směru objížděk uzavírky (most Hornbach).

Uzavírka ul. Rudná ve směru z Havířova na Ostravu Porubu – doprava směrována z Rudné na Plzeňskou, po Mariánskohorské, směr Brno, po dálnici D1 až k mimoúrovňovému křížení 354 (D1 x Rudná).

Po dobu uzavírky budou přemístěny autobusové zastávkyVýškovická“ na ul. Rudné na sjezdové rampy z ul. Výškovická v příslušných směrech a dále autobusová zastávka „Most Mládeže“ směr Poruba na zastávku Rottrův sad.

Autobusová doprava ve směru na Havířov pojede po ul. Rudná před mostem 4784-3 přejezd přes dělící pás na výjezdovou rampu směr Výškovice, dále na ul. Výškovická a sjezdovou rampou směr Havířov zpět na ul. Rudná. Ve směru na Opavu pojede z ul. Rudná výjezdem na ul. Plzeňská, dále po ul. Výškovická a sjezdovou rampou zpět na ul. Rudná.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka


Úřední hodiny »