Pozvánka na předpremiéru filmu "Za vším hledej ženu"

10/10 2022
V neděli 16. října se od 20 hodin uskuteční předpremiéra nové české vztahové komedie. Přítomní budou herečtí i tvůrčí představitelé filmu. Vstupenky je možno za 150 Kč zakoupit předem v kině Luna nebo online

Pozvánka na předpremiéru filmu "Za vším hledej ženu"

Režisér a producent Miloslav Šmídmajer film, v němž není vše zalité jen sluncem, natáčel v Ostravě a okolí, včetně kina Luna v Ostravě-Zábřehu. Tři kamarádky a tři osudy. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život. Přesto je mezi nimi to největší pouto, které nepřetrhne ani muž.

Hlavní roli ztvárnila Hana Vágnerova a Marek Vašut, v dalších rolích se objeví Alžběta Stanková, Tereza Rychlá, Zlata Adamovská, Daniela Kolářová, Marek Němec, Igor Orozovič, Albert Čuba, Vladimír Polák , Ladislav Hampl, Jan Čenský, Miroslav Táborský a další.

Film, který vznikl s podporou Moravskoslezského kraje a města Ostravy se natáčel mimo jiné v Komenského sadech,  tenisových kurtech Ostrava, Dolních Vítkovicích, na Letišti  v Mošnově, u Šikmého kostela v Karviné Doly, v prostorách společnosti Inoggy, v kavárně Elektra, v prostorách společnosti Bandi a mnoho dalších….

 

Oficiální trailer k filmu: https://www.youtube.com/watch?v=hahILNA2ktc