Prázdniny na Jihu odstartovaly v indiánském stylu

2/7 2021

Začaly Prázdniny na Jihu. Projekt, který připravil městský obvod ve spolupráci se zájmovými spolky a organizacemi. Včera byla v areálu kulturního a společenského centra Akord napsána první velmi zdařilá kapitola.

Zábavnému odpoledni vévodily soutěže s indiánskou tematikou, kabaretní vystoupení, hledání pokladu a nechybělo ani country tancování.

Prázdniny na Jihu odstartovaly v indiánském stylu

„Myslím si, že úvodní den se povedl. Bylo vidět, že si děti všechny aktivity dostatečně užily. Každopádně každý všední den máme pro ně nachystaný bohatý program, takže když se k nám připojí, mohou prožít prima prázdniny,“ řekla místostarostka Dagmar Hrabovská, která si zahájení projektu nenechala ujít.  

Prázdniny na Jihu naservírují pro děti z našeho obvodu až do 27. srpna celkem 40 akcí zdarma. Program probíhá od 8 do 12 hodin. Na dnešek například Klub českých velocipedistů Moravan nachystal na dopravním hřišti ZŠ a MŠ A. Kučery v Hrabůvce jízdu cyklistické zručnosti, cyklokvíz nebo hry spjaté s cyklistickými součástkami.

Dále v nabídce Prázdnin na Jihu figuruje  den se zdravotníky, zvídaví účastníci také zjistí, jak se natáčí film, budou si moci vyzkoušet práci detektiva, seznámí se s ringem, případně si zahrají stolní tenis. Rovněž děti mohou prožít dopoledne s hasiči, karatisty, judisty, volejbalisty, gymnasty nebo cirkusovým uměním či aerobikem.

Podrobnější informace a přihlášku na akci Prázdniny na Jihu najdou zájemci na www.prazdninynajihu.cz.