Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Rekordní Cyklosvětluška opět rozsvítila Bělský les

Poslední změna: Pondělí 10.09.2018 11:24

Rovná stovka cyklosvětlušek se zúčastnila 3. ročníku charitativní večerní jízdy na kolech Bělským lesem – Cyklosvětluška aneb Světýlka naděje. Akci zahájila spanilá jízda Klubu českých velocipedistů na retro kolech a vystoupení Cheerleaders HC Vítkovice Ridera. 

Letošní ročník byl mimořádný hned několikrát. Díky registraci bylo vybráno rekordních 13 tisíc korun. Navíc ze svého honoráře věnovala dalších 5000 korun skupina Postrpoi, která na závěr večera předvedla dech beroucí ohňovou show. A poslední příjemnou tečkou bylo to, že prezident klubu HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl vybranou částku zakulatil na celkových 20 000 korun. Částka byla věnována potřebným – letos společnosti Spirála, která se stará o duševně nemocné.

Všichni účastníci byli zařazeni do slosování o zajímavé ceny, kde hlavní výhrou bylo jízdní kolo. Odměněny byly také děti, které si s osvětlením svých kol daly záležet a byly ozdobou pelotonu – pravé cyklosvětlušky. Všichni účastníci této charitativní akce se mohou spolu opět potkat 16. září, a to díky patronátu hokejového klubu HC Vítkovice Ridera, který všem daroval volný vstup na hokejovém utkání proti HC Sparta Praha.

„Cyklosvětluška zaznamenává vzrůstající trend. Jezdí s námi celé rodiny a pochvalují si program i dárečky, kterými všechny registrované účastníky odměňujeme. Věříme, že se určitě zúčastní i příští rok,“ líčí jeden z organizátorů Michal Kubíček z pořádající společnosti AKORD & POKLAD, s.r.o.

Akce dokumentů

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka


Úřední hodiny »