Říjnové Jižní listy míří do vašich schránek

1/10 2020

V podzimním čísle, nabitém informacemi o dění v obvodě, přinášíme například ohlédnutí za velkolepou motorshow Road Circus 2020. Velmi se povedla. Pokud jste nájemníkem některého z obecních bytů, jistě uvítáte informace o vaší nové šikovné pomocnici – ePřepážce.

Říjnové Jižní listy míří do vašich schránek

Regenerace Hrabůvky má za sebou druhou etapu, jejímž výsledkem je zvelebení prostoru okolo Savarinu. Stojí tam i vůbec první mlhoviště obvodu.

Tak jako loni, také letos má říjnové číslo několik stránek navíc. Jsou věnovány participativnímu rozpočtu, abyste měli dokonalý přehled o jeho podobě, fungování a realizaci jednotlivých nápadů. A hlavně - vybrali projekt, kterému dáte na webu nasjih.cz od 26. října do 8. listopadu svůj hlas!

Pochopitelně, nechybí přehled o dění v mateřských i základních školách nebo aktivitách seniorů. Své pevné místo má opět slovo starosty, anketa zastupitelů i nabídka kulturních, společenských a sportovních aktivit.

To vše a mnohem více najdete v aktuálních Jižních listech

Pokud bydlíte na Jihu a květnové vydání Jižních listů nedorazí do vašich schránek do 5. října, prosíme o upozornění na redakční e-mail: jizni.listy@ovajih.cz

Odkaz na elektronickou verzi jižních listů najdete ZDE