Rozjíždí se zájezdy pro seniory z Jihu zdarma

8/6 2021

Od dnešního dne, úterý 8. června od 13 hodin, spouštíme přihlašování na Zájezdy pro seniory 2021. Zájemci ve věku 60 a více let, s trvalým pobytem v našem obvodu, si letos mohou vybrat celkem z 10 zájezdů po krásných koutech Moravskoslezského kraje Přihlásit se lze z pohodlí domova na webových stránkách zajezdy.kulturajih.cz nebo osobně na recepci Kulturního domu K-TRIO na ul. Dr. Martínka 4 v Hrabůvce. Senior se může přihlásit až na dva zájezdy zdarma.

Rozjíždí se zájezdy pro seniory z Jihu zdarma

K přihlášení je třeba: občanský průkaz, kontaktní telefonní číslo a kontaktní email (lze uvést email na blízkou osobu – děti, vnuky nebo kamaráda/ku, kteří seniorovi vzkaz předají). Správné kontaktní údaje jsou nutné z organizačních důvodů a z důvodu možné změny termínů zájezdů.

Kulturní zařízení Ostrava-Jih prosí o trpělivost. "Zájem je každý rok obrovský, a tak bývají telefonní linky trvale obsazeny nebo pracovnice vyřizují požadavky zákazníků, kteří se dostavili na recepci osobně. Bohužel není v našich silách všechny služby pokrýt bez čekání. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost," říká ředitelka KZOJ Michaela Mahrová.
Projekt je realizován za finanční podpory Moravskoslezského kraje z Programu na podporu zdravého stárnutí v Moravskoslezském kraji na rok 2021.