Senioři darovali peníze Mobilnímu hospici Ondrášek

5/1 2022

Členové senior klubu Akord uspořádali v loňském roce dobrovolnou sbírku a při různých příležitostech vybrali celkem 9 300 korun. Tyto finance byly během letošního prvního senior klubu, který se konal v Akordu v úterý 4. 1. 2022, předány na podporu Mobilního hospice Ondrášek jeho ředitelce, Bronislavě Husovské. Mobilní hospic Ondrášek funguje od roku 2014 v Zábřehu na ulici Gurťjevova v objektu, jenž spravuje městský obvod Ostrava-Jih.

Senioři darovali peníze Mobilnímu hospici Ondrášek
V rámci dalšího programu si přítomní, včetně starosty Martina Bednáře a místostarostek Dagmar Hrabovské a Hany Tichánkové, vyslechli poutavou přednášku epidemiologa Rastislava Maďara.
Městský obvod pořádá pro seniory celou řadu aktivit - vzdělávací kurzy, Univerzitu 3. věku, zájezdy, plavání, ples seniorů, kluby seniorů a další. Chcete se zapojit nebo máte rodiče či prarodiče, kteří by měli zájem? Sledujte informace na Fb a webu Ostravy-Jihu, v Jižních listech, navštivte Senior point v Jubilejní kolonii nebo přímo kontaktujte referentku Šárku Zubkovou na tel.: 599 430 138 nebo emailu sarka.zubkova@ovajih.cz.
Informace k provozu Senior pointu na Jihu najdete na: https://www.kulturajih.cz/cz/senior-point/sluzby/