Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Ubytovny se bourat nebudou

Poslední změna: Úterý 08.04.2014 12:30

Dne 1. dubna 2014 v časných ranních hodinách se na adrese https://cs-cz.facebook.com/OvaJih objevil článek s titulkem Demolice čtyř ubytoven na území obvodu Ostrava-Jih.

Vzhledem k tomu, jaké reakce text vyvolal, upozorňujeme, že se nejedná o oficiální stránku zřízenou Úřadem městského obvodu Ostrava-Jih a informace v článku uvedené se nezakládají na pravdě.

Přestože facebooková stránka na první pohled vypadá jako oficiální, protože se zde objevují informace převzaté ať už z webových stránek obvodu nebo z jiných tištěných médií, není tomu tak. Nakonec i v záhlaví je uvedena věta: Tato stránka není oficiální stránkou provozovanou správou městského obvodu Ostrava Jih.

Objevují se také některé další adresy s koncovkou ovajih, které podávají nepravdivé informace. V této souvislosti upozorňujeme, že komunikačními kanály radnice s veřejností jsou vedle úřední desky (ve fyzické podobě před vstupem do hlavní budovy a v elektronické podobě na www.ovajih.cz/cs/radnice/uredni-deska) pouze oficiální stránky www.ovajih.cz a zpravodaj Jižní listy, který každá domácnost v obvodu dostává zdarma do své poštovní schránky a je přístupný také v elektronické podobě na www.ovajih.cz/cs/o-jihu/jizni-listy.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka


Úřední hodiny »