Vycházejí poslední Jižní listy v roce 2020

3/12 2020

Prosincové číslo Jižních listů znovu přináší velké množství – nejen předvánočních – informací.

V Jubilejní kolonii a Družstvu chtějí založit sousedskou tradici živého adventu. Na stránkách zpravodaje se dočtete podrobnosti.

Představujeme vítězné návrhy letošního ročníku participativního rozpočtu Náš Jih. Dovíte se také o skončené renovaci kašny před poliklinikou v Hrabůvce a důležitých investičních projektech na území obvodu. Je jich hodně. Namátkou třeba Zeleň za Lunou nebo rekonstrukce ulice mjr. Nováka.

Vycházejí poslední Jižní listy v roce 2020

„Nemohu říkat a dělat jen to, co se zrovna nosí nebo hodí,“ sdělil starosta Martin Bednář v zajímavém vánočním rozhovoru, kde se dotkl hned několika témat.

Když jsme u Vánoc a radnice – radost vašim blízkým by mohly pod stromečkem udělat dárky s tematikou či motivy Ostravy-Jihu. I o nich píšeme.

Nechybí informace o dění ve školách, aktivitách pro seniory nebo provozu různých služeb a úřadu během svátků. Protože jde o vánoční číslo, najdete ve zpravodaji rovněž vánoční a novoroční přání od našich radních.

To vše a mnohem více si přečtete v aktuálních Jižních listech.

Pokud bydlíte na Jihu a květnové vydání Jižních listů nedorazí do vašich schránek do 4. prosince, prosíme o upozornění na redakční e-mail: jizni.listy@ovajih.cz

Odkaz na elektronickou verzi Jižních listů najdete na: https://ovajih.ostrava.cz/cs/o-jihu/jizni-listy/rocnik-2020/rocnik-2020/WEBJL_12_2020_web.pdf