Vyšly květnové Jižní listy

4/5 2023

Participativní rozpočet, jehož osmý ročník na Jihu začal, je ústředním bodem květnových Jižních listů. K tématu se vyjadřuje i místostarostka Martina Jarošková.

Vyšly květnové Jižní listy

Velký a zasloužený prostor věnujeme také oceněným pedagogům z Jihu a vracíme se ke zlatým a stříbrným medailím florbalistů 1.SC TEMPISH Vítkovice.  

Mladá vědkyně Sandra Charvátová zase vypráví o své cestě do týmu, který se snaží přijít na kloub tomu, jak porazit jisté zákeřné onemocnění. 

Přinášíme rovněž pozvánky na akce, které nás v nejbližších dnech a měsících čekají: Jih ožije hudbou (6. a 7. 5.), Revolution train (15. 5.), Pes přítel na Jihu (27. 5.), Dětský den v Arcadě (2. 6.), Léto na kole (10. 6.) a Slavnosti Jihu (17. a 18. 6.), Prázdniny na Jihu (10. 7. až 31. 8.).

Jako obvykle si můžete vyzkoušet, jak máte bystrou mysl prostřednictvím křížovky, přesmyčky či sudoku.

Pokud bydlíte na Jihu a květnové vydání Jižních listů do vašich schránek nedorazí do 9. května, prosíme o upozornění na redakční e-mail: jizni.listy@ovajih.cz, ať můžeme u distributora, kterým je Česká pošta, zajistit nápravu. Elektronickou verzi únorových Jižních listů najdete zde: https://ovajih.ostrava.cz/cs/o-jihu/jizni-listy/rocnik-2023