Na Jihu si můžete prohlédnout nabídku obecních bytů a nemovitostí přes nový web

22. 6. 2016 Městský obvod Ostrava-Jih startuje novinku pro zájemce o obecní byt či další nemovitosti. Lidé si mohou nabídku bytů i garáží prohlédnout na webu, který bude brzy sloužit také jako elektronická přepážka. Na nově spuštěné webové stránce si lidé mohou vybírat bydlení podle svých představ.

Tato aplikace nabízí kompletní nabídku nemovitostí ve správě městského obvodu Ostrava-Jih. Zájemci tak z pohodlí domova mohou vybírat z aktuální nabídky bytů, garáží a garážových stání v parkovacích domech v lokalitách Ostravy–Hrabůvky, Zábřehu, Výškovic, Dubiny a Bělského Lesa. Aplikace umožňuje vybírat podle vyspecifikovaných kritérií, u vybraných objektů získat parametry a prohlédnout si je ve fotogalerii či stáhnout potřebné formuláře. Prostřednictvím zadaného e-mailu bude možné do budoucna odebírat novinky a aktuality. Na adrese http://nemovitosti.ovajih.cz/ ještě do konce roku budou přidány informace o nebytových prostorech a aktivována elektronická přepážka.

Aplikace je dalším možným komunikačním kanálem mezi obvodem a jeho obyvateli. „Stránka tak umožní bezprostřednější interakci bytového odboru radnice a konkrétních zaměstnanců s občany obvodu, ale také s ostatní veřejností.“ uvedla radní Ostravy-Jihu Markéta Langrová (ANO).

Kontakt:             Martina Gavendová, tisková mluvčí
Telefon:             +420 720 952 978
E-mail:               martina.gavendova@ovajih.cz