Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Radnice zavedla pravidelné domovní schůze v domech pro seniory

Poslední změna: Pondělí 18.03.2019 16:34

Od dnešního dne mohou nájemci bydlící v domech s pečovatelskou službou v Zábřehu nebo v seniorských bytových domech v Hrabůvce využívat k řešení svých problémů pravidelné domovní schůze. Konat se budou každých 14 dní za přítomnosti zaměstnanců úřadu. Lidem ušetří cestování na radnici. 

„Cílem je usnadnit lidem komunikaci s naším úřadem. Jsem si vědoma, že pro řadu našich nájemců je cestování na radnici složité např. ze zdravotních důvodů. Proto zavádíme pravidelné domovní schůze, na kterých budou vždy zástupci odboru bytového a ostatního hospodářství, odboru dopravy a komunálních služeb i sociálního odboru přebírat konkrétní podněty a následně informovat o jejich řešení,“ vysvětlila místostarostka městského obvodu Markéta Langrová.

Domovní schůze budou probíhat v domech s pečovatelskou službou na ul. Horymírova a v bytových domech pro seniory na ul. Odborářská a Horní, v rámci kterých spravuje městský obvod 333 bytových jednotek.  

První domovní schůze, která v pátek 15. 3. 2019 proběhla v domě s pečovatelskou službou na ul. Horymírova, se zúčastnili rovněž místostarostové, do jejíž gesce příslušné odbory spadají. Kromě Markéty Langrové na místě diskutovali s nájemci také místostarostové Jan Dohnal a Zdeněk Hűbner, který nájemníkům mimo jiné řekl: “Chceme řešit problémy k vaší spokojenosti, pak budeme i my spokojeni.“

 

 

Akce dokumentů

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka


Úřední hodiny »