Slavnosti Jihu lákají na hvězdný program i zábavné atrakce

5/8 2021

První víkendový víkend 4. – 5. září 2021 ožije areál bývalého fotbalového hřiště na ulici Svazácká vedle Vodního areálu Jih v Ostravě-Zábřehu tradičními slavnostmi městského obvodu Ostrava-Jih.  V rámci bohatého programu se na dvou pódiích postupně představí David Koller, Majk Spirit, skupina No Name, ale i regionální kapely FiHA, Nebe či Rock&roll band Marcela Woodmana a další. Pro návštěvníky je připravena řada zábavných aktivit v areálu zdarma. Předprodej vstupenek za symbolických 100 Kč na oba dva dny slavností obvod spustil na webových stránkách www.kulturajih.cz.

Slavnosti Jihu lákají na hvězdný program i zábavné atrakce

Nabitý program je atraktivní pro všechny věkové kategorie. „Připravena je mimo jiné stometrová překážková dráha Maad Bounce, zábavné kvízy, tajemné boxy, dětská zóna se skákacím hradem či holandský billiard, na děti se budou těšit Michal Nesvatba, Míša Růžičková i Klauni z Balónkova. Chybět nebude ani speciální zóna pro seniory, ukázky aktivit hasičů a policie, vodní bar i pestrá nabídka občerstvení,“ zve na akci starosta obvodu Martin Bednář.

 

Vstupenky je možno zakoupit osobně v KD K-TRIO, Infocentru na náměstí Ostrava-Jih nebo v KD AKORD. Na místě v den konání akce budou k zakoupení za 200 Kč. Zdarma vstup mají senioři od 65 let, držitelé průkazu ZTP i děti do 120 cm výšky v doprovodu dospělé osoby.

 

Informace na Fb městského obvodu Ostrava-Jih a www.ovajih.cz budou průběžně doplňovány.