Realizace projektu - Ozdravný pobyt pro pro děti předškolního věku Základní a mateřské školy Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, p.o.

.

Ozdravný pobyt  zaměřený na regeneraci a prevenci onemocnění horních cest dýchacích, na posílení imunitního systému a otužování žáků MŠ Volgogradská 6B proběhl v říjnu 2019 v Horní Bečvě v Hotelu Cherry. Během ozdravného pobytu 24 dětí absolvovalo pěší výlety v překrásné přírodě v okolí hotelu, pozorovaly kachničky na přehradě, pouštěly vyrobené draky na louce, budovaly příbytky pro skřítky v lese. Spolu s učitelkami připravili diskotéku a pohádkový karneval, kde byla vyhlášena i nejlepší karnevalová maska. Velkým přínosem pro děti i dospělé byl pobyt v solné jeskyni, kde si děti hrály a odpočívaly a pro mnohé z nich to byl první zážitek tohoto typu. Ozdravný pobyt v přírodě si děti spolu s doprovodem užily v úžasné přírodě, svěžím a čistém vzduchu a vše bylo umocněno skvělým jídlem a všichni byli pobytem nadšeni.

 Termín realizace : 1.-10.10.2019

Financování projektu „Ozdravný pobyt pro děti předškolního věku Základní a mateřské školy Ostrava-Zábřeh" (v tis. Kč):

celkové náklady

87

dotace MSK

71

spolufinancování ÚMOb. Ostrava-Jih

16

 

Projekt byl spolufinancován z programu Ozdravný pobyty pro děti předškolního věku (ŽPZ/0542018)  Moravskoslezského kraje.

https://www.msk.cz/cz/verejna_sprava/dotacni-program-ozdravne-pobyty-pro-deti-predskolniho-veku-121131/

.