Nabídka letní brigády: Hledáme správce pro projekt Otevřená hřiště

13/6 2024

Školní areály v obvodu Ostrava-Jih jsou od jara již tradičně otevřeny i široké veřejnosti. Děti i s rodiči tak mohou využít hřiště základních a mateřských škol k volnočasovému aktivnímu odpočinku. Chcete se zapojit? Hledáme brigádníky na pozice správců.

Nabídka letní brigády: Hledáme správce pro projekt Otevřená hřiště

Zájemci o práci správců se mohou hlásit u ředitelů jednotlivých škol, kteří se správcem uzavírají pracovní dohodu. Hodinová sazba se pohybuje v rozpětí 120 až 130 Kč.

V současné době hledá správce:

- MŠ F. Formana 13, Ostrava-Dubina, kontakt p. Raková, tel. 777 079918

- ZŠ V. Košaře 6, Ostrava-Dubina, kontakt p. Laryšová, tel. 724 039 683 

- ZŠ Srbská 2, Ostrava-Výškovice, kontakt p. Kecskés, tel. 596 737 461 nebo 596 737 458

Aktualizovanou nabídku najdete také zde. 

O PROJEKTU

Městský obvod Ostrava-Jih se již tradičně každoročně hlásí do výběrového řízení na poskytování transferů z rozpočtu statutárního města Ostrava za účelem zabezpečení prevence kriminality. Náklady na zajištění mzdových prostředků správců těchto veřejných sportovišť jsou vysoké a představují částku kolem 3,2 milionů korun.

Do projektu se letos zapojilo 21 školních hřišť a zahrad. Projekty otevřených hřišť jsou z velké části realizovány za finanční podpory statutárního města Ostravy.

Bližší informace k projektu otevřených hřišť včetně provozních řádů jednotlivých hřišť mohou zájemci získat ZDE - v sekci Sport a sportovní zařízení.

PŘEHLEDY:

Hřiště otevřená veřejnosti 
Dětská dopravní hřiště. 

Vedení městského obvodu věnuje velkou pozornost prevenci kriminality. Je zapotřebí vytvořit prostor, který nabídne různým skupinám obyvatel Jihu možnost strávit svůj volný čas v bezpečném prostředí, na které dohlížejí správci hřišť nejen přes týden, ale také o víkendech, svátcích a prázdninách,“ dodává závěrem místostarosta Mgr. Radim Ivan.