Senior klub - Upečte koláč a vyhrajte

První setkání po prázdninách Senior klubu se chystá v úterý 12. září v podvečer v Domě kultury Akord v Ostravě-Zábřehu Klub Akord ve spolupráci s Městským obvodem Ostrava Jih připravuje pořad, na který mohou přijít všichni dříve narození občané z celé Ostravy a vstup je zdarma.

Mnozí z návštěvníků minulých pořadů už ví, že zábřežský klub Akord je pohostinným místem se starostlivou obsluhou, voňavou kávou a příjemnými hosty. Přijďte sem tedy posedět a nechat se oslovit někdy vyprávěním, důvěrnou hudbou a pozoruhodnými lidmi. Moderátorky klubového setkání si do svého pořadu zvou zajímavé osobnosti společenského a kulturního života, odborníky na zdraví i nejrůznější aktivity, není výjimkou, že si pánové a dámy nakonec zazpívají nebo zatančí....

Větší díl programu si připravují senioři sami, v září se například představí obyvatelé Domova důchodců z Ostravy-Zábřehu, Čujkovova 25. Na září je také připravena soutěž o pěkné ceny v pečení jablkového koláče, proto přineste v úterý 12. září v 16 hodin koláč i recept, ale nejprve zavolejte Šárce Zubkové na Městský obvod Ostrava Jih – tel. 599 430 410.

Vlaďka Dohnalová z Akordu