Akcent byl opět úspěšný

V Prostějově se bojovalo o tituly Mistrů republiky disco dance sóla,dua a malé skupiny a také se zde vyhlašovaly výsledky taneční EXTRALIGY. A jak dopadli tanečníci AKCENTU OSTRAVA?

Více než skvěle: ve věkové kategorii dětí se nejlépe umístila malá skupina s názvem 7centů a to na 2. místě, dále v kategorii juniorů za muže Pavel Kunc na 3.místě, za ženy Michaela Kandrová na 2. místě a malé skupiny s názvy Stop na 3.místě, Jdeme do extrému na 2. místě a Sedmý smysl na místě 1.

V hlavní kategorii se nejlépe umístili: za muže Martin Vašek na 3.místě, za ženy Jana Fojtíková na 2. místě, v duetech Tereza Kovalančíková a Tomáš Haas na 2.místě a Anna Málková s Martinem Vaškem na místě 1.

Také malé skupiny hlavní věkové kategorie se nedaly zahanbit a obsadily pozice nejvyšší. Malá skupina s názvem Just in 4 U druhé místo a Na ex získala místo první.

A nemyslete si, že tím vše končí. Naopak! Všichni tanečníci se okamžitě po skončení taneční extraligy chystají na nový ročník soutěží tanečních formací a budou pilně trénovat i v nadcházejcím týdnu jarních prázdnin, aby mohli opět vzorně reprezentovat jak oblast,město,tak i náš kraj.

Budeme jim držet pěsti,ať je ta nadcházející taneční sezóna neméně úspěšná jako ty uplynulé a zároveň si dovoluji pozvat všechny příznivce tance na Mistrovství Moravy tanečních formací dětí a juniorů, které se bude konat 29. a 30.4.2006 v našem tanečním klubu v bývalém kině Vítek v Ostravě-Hrabůvce.

Lenka Langová