ZŠ Klegova žije sportem

O Vánocích proběhl turnaj ve fotbale, kterého se zúčastnili žáci 4. – 7. tříd. Nejlepší družstva starší kategorie se utkala následně v únoru. Vítěz, třída 7.C, bude reprezentovat naši školu ve 3. ročníku žákovského turnaje ČEZ STREET HOCKEY 2006.

Velkou radost nám udělali gymnasté. V obvodním kole nenašla přemožitele družstva chlapců ani dívek a obsadila shodně 1. místo. I jednotlivci byli úspěšní. V kategorii dívek se na 1. místě umístila Natálie Šajarová ze 6. A, v kategorii chlapců 2. místo obsadil Martin Sobek z 9. D a na 3. místě se shodně umístili Ondřej Halfar a Radek Štuka, oba rovněž z 9. D.
Příjemně si zasportovaly i 4. a 5. třídy, které si zorganizovaly turnaj ve vybíjené. Na tuto akci se už těší i naši starší žáci, kteří totéž plánují na březen.

Ve stejném měsíci připravujeme pro 4. – 9. třídy turnaj ve futsalu.

Na všechny sportovní akce se naši žáci velmi těší a my máme radost, že kromě zdravého sportovního soutěžení se upevňují kolektivy a kamarádství.